Miniskatepark

Zdar!!!
 
Rozhodli jsme se vlastníma silama vybudovat v Ústí nad Labem vnitřní SKATEPARK. Bude to v alternativním prostoru Exil a bude to takovej miniskatepark s překážkama hlavně pro začátečníky, ale určitě si v něm užijem všichni.
Ale protože jsme jen nadšenci, ne žádný profíci, budeme rádi za každou pomoc.
Ať už finanční ????: Můžete nám přispět na transparentní účet 234457310/0600, který vznikl pro vybudování skateparku, vše z něj půjde pouze na stavbu, opravy a vylepšení překážek. Ne na provoz. I sebemenší částka pomůže. Kdyby dal každý z ČR korunu tak by jsme měli hodně luxusní skatepark.
Materiální ????: Jestli máte někde na zahradě nebo ve sklepě zbytečný trámy, desky nebo jiný věci, který by se mohli na stavbu hodit, rádi si pro ně přijedem! ????
Fyzickou????: Každá ruka se hodí. Jestli máš chuť se zapojit (tím pádem i urychlit otevření skateparku) neváhej se ozvat třeba tady na FB nebo na tel. 607 779 071 a domluvíme se.
Psychickou ????: Znova říkám že nejsme profíci, takže jakákoliv rada nebo zkušenost, která by mohla být užitečná určitě pomůže.
...a v neposlední řadě taky pomoc propagační ????: Tu zvládne každej. Jestli se vám náš záměr líbí, dejte o něm vědět ostatním. Sdílejte příspěvek, připojte se do skupiny, řekněte o něm kámošům, rodičům a třeba i paní na zastávce. Určitě ráda přijde pomoct.
Celý průběh výstavby budeme dokumentovat a informovat vás o novinkách.
Pokud máte někdo otázky, neváhejte se zeptat.
Díky, tým DEADASS.