Miniskatepark

Zdar!!!
 
Rozhodli jsme se vlastníma silama vybudovat v Ústí nad Labem vnitřní SKATEPARK. Bude to v alternativním prostoru Exil a bude to takovej miniskatepark s překážkama hlavně pro začátečníky, ale určitě si v něm užijem všichni.
Ale protože jsme jen nadšenci, ne žádný profíci, budeme rádi za každou pomoc.
Ať už finanční ????: Můžete nám přispět na transparentní účet 234457310/0600, který vznikl pro vybudování skateparku, vše z něj půjde pouze na stavbu, opravy a vylepšení překážek. Ne na provoz. I sebemenší částka pomůže. Kdyby dal každý z ČR korunu tak by jsme měli hodně luxusní skatepark.
Materiální ????: Jestli máte někde na zahradě nebo ve sklepě zbytečný trámy, desky nebo jiný věci, který by se mohli na stavbu hodit, rádi si pro ně přijedem! ????
Fyzickou????: Každá ruka se hodí. Jestli máš chuť se zapojit (tím pádem i urychlit otevření skateparku) neváhej se ozvat třeba tady na FB nebo na tel. 607 779 071 a domluvíme se.
Psychickou ????: Znova říkám že nejsme profíci, takže jakákoliv rada nebo zkušenost, která by mohla být užitečná určitě pomůže.
...a v neposlední řadě taky pomoc propagační ????: Tu zvládne každej. Jestli se vám náš záměr líbí, dejte o něm vědět ostatním. Sdílejte příspěvek, připojte se do skupiny, řekněte o něm kámošům, rodičům a třeba i paní na zastávce. Určitě ráda přijde pomoct.
Celý průběh výstavby budeme dokumentovat a informovat vás o novinkách.
Pokud máte někdo otázky, neváhejte se zeptat.
Díky, tým DEADASS.
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení